Interwiev s Katerinou Graham

11. prosince 2010 v 10:22 | Kath♫
Interwiev s Katerinou Graham (as Bonnie) můžete najít na !! TÉTO STRÁNCE !! (samozdřejmě v angličtině :D). Já vám tady dávám překlad z uvedené stránky....Jaká je druhá sezóna The Vampire Diaries?
Opravdu dobrá a opravdu rychlá... Pořád točíme. Je to opravdu dobré a opravdu vzrušující. Děj je neuvěřítelný a vzrušující je to opravdu skvělá show.
(to slovo OPRAVDU jsem si nevymyslela, vážně ho použila v každé větě :D)

Co čeká Bonnie?
To nemůžu prozradit. Můžu jen říct, že Bonnie za sebou opravdu stojí..  (význam téhle věty nechápu :D)  ...a jsem za to opravdu šťastná. Stává se silnější, což je úžasné.

Je hezké, že má silnější charakter.
Absolutně. Všechno to je o dívčí síle.

Jaká je nejlepší zkušenost, kterou jsis odnesla z tohoto seriálu?
Díky TVD jsem schopná oslovit lidi, které bych nikdy neoslovila- jen z hlediska nutnosti mezinárodní fanoušky... Také jsem schopná zahrát postavu, která je absolutně jiná než já- jak mluví, jak se obléká, jaké jsou její vztahy. Taky můžu pracovat s opravdu dobrými herci, opravdu mladými, soustředěnými a silnými. Miluju hraní s nimi.

Série je velký hit už od začátku- jáký máš z toho pocit?
Točíme v Georgii. Je tu dobrý tisk, ale ne jako v L.A., nebo v New Yorku. Takže jsme tak nebyli pod okem novynářů. Když jsem přijela do New Yourku, nebo do L.A. byla jsem tak nadšená, když jsem viděla billboard Niny Dobrev (as Elena a Katherine). Pomyslela jsem si něco jako "Ou můj bože!". Byla jsem opravdu nadšená. Dokonce i po skončení seriálu jsme to opravdu neviděli- necítili jsme závažnost, než jsme odjeli z Georgie. Dokud jsme nepřijeli do L.A. a nepotkali paparazzi.

Líbí se ti, když jseš vzdálená od toho všeho?
Jen jsem ráda, když jsem obklopená dobrými lidmi. Ať či onak, všichni bychom měli být přátelé. Chci pro každého -ať už to je kdokoliv- aby se cítil cenný. Jakékoliv místo, kde by se každý cítil naprosto cenný a zbožňovaný- pro tohle jsem.

Zdroj: http://twilight-tvd-fansite.blog.cz/1011/katerina-graham-talk-about-tvd
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.