HORORY-My favourite 10 movie

31. prosince 2010 v 20:04 | Lia™(totální magor) |  Other
Dneska je SILVESTR!To je paráda co...to bylo ironický.Dneska budu chlastat, a pít a znova chlastat.:DDDDRodiče nejsou doma, babička za chvilku vypadne, a já tu budu sama s třemi prckama.SUPER!Užijte si to, a tady máte ode mne pro ty, co mají rádi horrory pár mých oblíbených kousků.

SPOLEK NEMILOSRDNÝCH

Skupinka holek ze školního "spolku" si udělá srandu z jednoho nevěrníka. Je to legrace až do chvíle, kdy se z pětice dívek a jednoho kluka stávají nedopatřením vrazi. Vše je promlčeno a zapomenuto. Někomu se avšak jejich čin nelíbil a tak se pachatelé pomalu stávají oběťmi…
Zkouknout online film zdarma »

PIRANHA 3D

Každým rokem se o jarních prázdninách počet obyvatel u ospalého jezera Victoria rozroste z 5 na 50 tisíc. Ve výhni slunce se tu rozjede hlučná zábava se spoustou alkoholu a mejdan roku může začít! Letos to ale nebudou jen těžká rána po večírku a stížnosti od sousedů, čeho by se účastníci měli obávat. Nenadálé zemětřesení na mořském dně probudilo predátora, pro kterého jsou účastníci mejdanu skvělou a snadnou kořistí. Dokážou se bezstarostní teenageři, kteří myslí jen na sex a alkohol, zmobilizovat a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z nich udělali večeři?
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

HALLOWEEN-ZMRTVÝCH VSTÁNÍ

Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrcové legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenose na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

DOÉKONALÁ RASA

Nuovo Zelandia, představuje svět, kde spolu upíři a lidé mírumilovně žijí. Tato delikátní rovnováha se zdá zničená, když neznámá epidemie začne likvidovat lidskou populaci a jeden upír poruší zákon a začne zabíjet lidi. Upír Silus (Dougray Scott) je vyslán, aby chytil zločince, svého bratra Edgara. V pátrání spojí své síly s lidskou policejní kapitánkou (Saffron Burrows) a společně zjistí, že není všechno tak jednoduché jak to na první pohled vypadá.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

UPÍŘÍ NEVĚSTINEC

Hororová komedie o nevěstinci fanatického kazatele, který likviduje hříšníky pomocí chlípných upírek.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

TEMNÝ VLK

Detektiv McGowanová skončila na akademii a je přidělena k detektivům Hartigenovi a Steveovi Turleyovi. Ještě než stačí kolegy pořádně poznat, je Hartigen zabit. Zatkli motorkáře, kterého zavřeli do opancéřovaného auta, ale motorkář auto rozpáral, jako by bylo z papíru, zabil řidiče i detektiva Hartigena a utekl z auta v podobě vlka. McGowanová nechápe, co se děje, a tak jí Steve Turley vysvětlí, že byla přidělena do zvláštního utajeného oddělení, které se zabývá vlkodlaky. McGowanová tomu nevěří, ani když jí Steve vezme za Mary, která je také vlkodlak, ale vlkodlak ochránce, jenž je na Zemi téměř jedno tisíciletí a chrání lidi před rozmnožením zlých krvelačných vlkodlaků. Mary je nablízku dívce Josii, která má už brzy poznat, že není jen tak obyčejnou dívkou. Josie je totiž vhodná k páření a rozmnožování pro krvelačný druh vlkodlaka… Turley s McGowanovou jsou v restauraci, kde pracuje Josie, a když jde McGowanová na záchod, je napadena vlkodlakem. Turley zavolá záchranku a jde se podívat za Mary, která leží také v krvi. Mary žádá Turleye, aby ochránil Josii a zabránil jí v dotýkání se jiných lidí, jelikož tak na ně přenese svůj pach a vlkodlak je posléze zabije. Hned na to Mary zemře a Turley okamžitě donutí Josii, i přes námitky jejího přítele Toma, aby jela s ním. Cestou domů Turley vysvětluje Josii, kdo byla Mary - a hlavně proč jí byla nablízku. Josie je vyděšená, ale Turley potřebuje, aby byla silná, jelikož ji ještě čeká proměna, která podle Mary již začala. Josie jde hned po příjezdu k Turleyemu do koupelny, jelikož se cítí divně, a když Turley do koupelny vstoupí, vidí, jak drsná a bolestivá proměna je. Jakmile je proces změny dokončen, odnese Josii do pokoje. Vlkodlak mezitím v nemocnici usmrtil McGowanovou. Turley si uvědomí, že v ohrožení života je každý, koho se Josie dotkla.
Zkouknout online film zdarma »

PÁTEK TŘINÁCTÉHO

Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O´Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny policajt Doughy (TOM ARNOLD), ale aj zvedavá televízna reportérka Hagitha Utslayvoá (TIFFANI THIESSENOVÁ), ktorá chce vraha vypátrať, aby získala mediálnu slávu. Všetci zúčastnení sa napokon rozhodnú, že najlepším úkrytom pred maskovaným vrahom bude nejaké odľahlé miesto, napríklad letný tábor. Kým však stačia nejaký nájsť, ukryjú sa vo veľkom dome, kde vrah konečne môže rozohrať celý rad bláznivých pokusov, ktorými by naplnil očakávania filmových postáv i divákov…
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

PÁTEK TŘINÁCTÉHO 2

Pět let po masakru rozpoutaném v nově otevřeném prokletém táboře Křišťálové jezero šílenou Pamelou Voorhees, nesmyslně mstící nešťastné utonutí svého syna Jasona, je zprovozněn sousední tábor. Jenže Jason nezemřel a nezemřela ani žízeň jeho matky po pomstě na nové generaci táborových vedoucí a každém kdo se motá kolem krvavého tábora. Začíná další bouřlivá noc u Křišťálového jezera a s ní další hrůzná jatka. Pokračování úspěšného kempařského slasheru Seana S. Cunninghama v režii debutujícího Stevea Minera.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »

SPLICE

Film režiséra Vincenza Natali portrétuje dva mladé vědce, kteří se snaží zdokonalit lidskou DNA spojením se zvířecími geny, aby tak vytvořili novou bytost. Ignorují jakékoli etické nebo právní hranice, které jim brání v experimentování.
Zkouknout online film zdarma »

COLLECTOR

Muž, zúfalý z toho, že nevie zplatiť dlh svojej bývalej, sa rozhodne vykradnúť dom svojho nového zamestnávateľa. To ešťe ale netuší, že dom si vybral aj iný zlodej, ktorému ale nejde ani tak o majetok. Ten v dome nastražil veľa pascí a jeho záľubou je mučenie obetí. Vtedy sa jednoduchá lúpež zmení na útek. Útek na peklo. A peklo na krásny sen oproti tomu, čo ich naozaj čaká.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »
 


Komentáře

1 T. T. | Web | 1. ledna 2011 v 20:56 | Reagovat

Já jsem teda neviděla ani jedno z toho co tu máš, viděla jsem ten dvoudílný film Halloween a klukovi, který vyvraždí svou rodinu a později pak zabije každýho koho vidí, ale to je něco jiného :D A na Piraňu se chystám, protože tam hraje náš úžasný Jeremy :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.