Spoilers | additions to previous Michael Trevino

8. listopadu 2010 v 14:52 | Lia*
V momentální době je jaké si informační sucho, ale to je život ... Musíme si zvykat. Všechny trumfy v rukávu si produkce TVD nechává na Vánoce. Ať už je důvodem cokoliv aspoň pro tuhle chvíly se můžeme domnívat, že po odvysílání 11.dílu budou fanoušci mít zase dlouho o čem přemýšlet a hovořit.

Následující díly nám mají pootevřít bránu do světa zatím tak trochu záhadné Katherine, no ona tak záhadná není, ale co o ní vlastně víme z hlediska toho co z ní udělalo tuhle sobeckou mrchu. Jak řekla producentka Julie Plec v jednom z rozhovorů : "Všechno to vybuchne, všechny informace se dozvíme v příštích čtyřech epizodách.."; "Během Dne Díkůvzdání se dozvíme většinu, ne-li  úplně všechno."

Vzhledem k tomu, že Tyler už teď ví co se s ním stane při příštím úplňku. Hledá pomoc na nejmíň vhodných místech. Dá se očekávat .. a Michael Trevino to sám potvrdil, že Caroline a Tyler navážou i přes Damonovy varovaní, přátelství na život a na smrt. Ptáte se co na to Matt, ... ručíme vám za to, že to bude on kdo teď bude žárlit. Tylerovu proměnu ve vlkodlaka můžeme očekávat ještě před Vanocemi.
(více Celý článek)Vztah, který zatím zůstával na okraji dění a i přesto je patrný ...bude mít pokračování. Bonnie a Jeremy spolu budou teď trávit hodně moc času. A Jeremy bude muset mít hodně ostré lokty, protože nebude jediný koho naše malá čarodějka očarovala. =)

Zdá se, že ani Alaric s Jennou nejspíš neujdou neshodám ve vztahu. Alarica bude trápit vědomí, že Jenna je skoro jediná, která nezná pravdu o ničem co se kolem ní děje.

Na scénu se dostane hodně nových postav, ale hlavně nebezpečných nepřátel a Damon se Stefanem budou muset odložit svoje spory stranou, aby ochránili město a především tu na které jim záleží nejvíc, Elenu. Ona je klíč, ale jediná osoba, která jí teď může ukázat co by ji mohlo potkat, je ta ... kterou zavřeli do hrobky. Otázka zní jak můžou bratři bojovat proti něčemu co neznají ..jenže nezalost neomlouvá a ti "původní" slitování nemají!
~Uveďte náš zdroj!~
 


Komentáře

1 Nessie y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ Nessie y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ | Web | 8. listopadu 2010 v 15:03 | Reagovat

ahojky moc ráda spřátelím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.