Nina Dobrev-Talk about DELENA

11. listopadu 2010 v 18:14 | Lia*
MTV News před pár týdny udělalo rozhovor s Ianem Somerhalderem, který řekl, že krátká scéna románku Damona a Eleny byla pouhým "snem", on bezděčně zlomil srdce všem fanouškům Deleny, kteří v pár věřili. Pak tu byla epizoda "Rose", kde Damon Eleně přiznal, co k ní cítí, a pak ji nechal zapomenout. Netřeba připomínat, že to bylo opravdu ohromná scéna. Ale fanoušci Deleny se zatím nechtějí vzdát nadějí! Představitelka Eleny, Nina Dobrev, udělala rozhovor na téma "Damon a Elena".

"Myslím, že směrem, jakým to vedlo v poslední době, Damon prostě jen všechno vždy královsky posral, a pořád se do toho vrtá mnohem hlouběji a hlouběji. Elena se snaží být ohledně Damona neurální, ale všechno co ji spojuje s ním je špatné, " řekla Nina Dobrev. "Mezi nimi je nepopíratelná chemie a cosi nepopsatelného.

Nina nedokáže přesně vyjasnit, jestli se skutečně mezi Damonem a Elenou něco odehrává, protože dopředu moc věcí neví, dělá Elenu, která nemusí být připravená čelit jakémukoliv spojení těchto dvou znaků.

"Elena si nechce si sama pro sebe přiznat, že by mohla jít ještě jinou cestou, protože právě teď je tolik rozpůlcená a zamilovaná do Stefana, že na další věci, už myslet nemůže."


• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •

 


Anketa

DELENA or STELENA

DELENA
STELENA

Komentáře

1 MaCi MaCi | Web | 12. listopadu 2010 v 17:20 | Reagovat

chci  aby byla Elena s Damonem =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.