Nina Dobrev interviews for magazines IN TOUCH

7. listopadu 2010 v 17:50 | Lia*
funnydiary.blog.cz
~ Prozraďte něco o Ianovi a Paulovi!
Oba jsou skvělí, ale každý trochu jinak. Paul bere svou práci velmi vážně, je to opravdový profesionál. Ian je zase takový recesista a vtipálek. Dokáže rozveselit každý okamžik, je zábavný a pohodový. Zná ty nejlepší historky a s natáčením má už mnoho zkušeností. Jsem ráda, že mám kolem sebe takové úžasné lidi a že jsme spolu tak moc rádi.

~ A navíc jsou pořád sexy! Máš nějaké zásady, když jdeš na rande s hercem?
Myslím, že chodit s kolegou může být dost ošemetné. Abych byla úplně upřímná, randění shercem je vždy dost složité. Vždycky se do toho zaplete ješitnost. Té mají herci plnou hlavua jsou tak trochu trhlí. Navíc jsme pořád obklopeni krásnými lidmi. Já bych se do flirtu s hercemasi nikdy nepustila.


~ Ve Vampire Diaries jsi zamilovaná do nedostupného kluka. Máš ráda kluky, kteří jsou pro tebe výzvou?
To rozhodně ! Mám ráda trochu tajemné kluky. Hra na kočku a na myš je potřeba, aby to stálo za to, ale příliš snažení není zase až tak moc zábavné. Když tě to nebaví, není co řešit!

~ Co tě spojuje s herci z Vampire Diaries?
Nás všechny toho spojuje hodně, nejen role v Upířích denících, ale také fanoušci, akce,různáocenění, ale taky samozdřejmě odpočinek, ve kterém  bychom měli být od sebe a všelijakrelaxovat a odpočívat, ale my si zavoláme a jdeme někam ven, ze všeho nejvíc milujeme, kdyžnatáčíme seriál všichni spolu, hodně se u toho nasmějeme.

~ Letíš spíš na záporňáky nebo na hodné typy?
Všichni jsou záporňáci! Ne dělám si legraci. Myslím, že když je kluk hrubý, je po všem. Nechcitotiž, aby semnou někdo zametal. Chci být opečovávaná, ale k tomu abych byla šťastná určitě nepotřebuju kluka. Až potkám někoho s kým chci být, tak sním prostě budu. Věřím si dost nato, abych byla sama, dokud nenajdu kluka, do kterého budu fakt blázen, a komu věnuju svůj volný čas a lásku. Do té doby budu sama sebou, protože takhle je mi fakt skvěle!

Chodila by jsi někdy s Ianem nebo Paulem?
Ne, to rozhodně ne! Jsou to sice fakt výstavní kousky, ale jsou jako moji bratři, jak Paul tak Ian! Je mi s nima skvěle takhle, nepotřebuju se s nima cukrouškovat, protože jsou skvělí a věrní kamarádi. Děláme spolu takticky vše, dokonce se i radíme co si vzít na jakoukoliv akci. Kdybych chodila s Paulem nebo Ianem, tak po rozchodu by nám to zničilo natáčení a lezli bychom si na nervy a to nechce nikdo z nás. Máme se rádi takhle. Jsou bezvadní a je s nima fakt velká legrace. Všichni jsme jako rodina!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.