Michael Trevino- talk about werewolfs in VD

7. listopadu 2010 v 2:00 | Lia*
Rozhovor s Michaelem Trevino - naším vkodlakem Tylerem Lockwoodem - o seriálu The Vampire Diaries.
funnydiary.blog.cz

Q1: Entertainment Weekly - Sledoval jsem tuto epizodu. A konečně je to tady! Dlouho jsme na to čekali! S Tylera se stal vlkodlak. Jak to bude teď probíhat?
Michael Trevino: Ano,je to oficiální,Tayler bude vlkodlak.V těchto dílech se bude připravovat na úplněk.Bude z toho docela vyklepaný,ale s Carolininou pomocí by to měl zvládnout.

Q2: Entertainment Weekly - Už jste natáčeli scénu, když se Tyler poprvé promění na vlkodlaka? A budeš také připoután k řetězům jako Mason?
Michael Trevino: Ne ještě jsme tuto část nestihli natočit. Natáčet ji budeme už tento týden. I když musím se přiznat ... ani já sám nevím jak bude vypadat přeměna. Jestli Tyler bude rovněž připoutáný k řetězům jako Manson, to opravdu nevím. Doufejme, že Tyler nikoho nezraní, protože poprvé se nebude umět ovládat.
(Celý článek)Q3: Entertainment Weekly - Pracuješ na sobě a na své postavě Tylera?
Michael Trevino: Ano,hodně se snažím.Nějaká ta dieta a posilování,ale jinak nic extrémního.

Q4: Entertainment Weekly - Všichni byli nadšeni když se Jeremy G. skamarádil s Taylerem.Ale co Caroline a Tayler?Bude z toho i něco víc?
Michael Trevino:Já osobně si myslím že ano.Víte,Tayler nikoho nemá,je na všechno sám a tak mu bude pomáhat Caroline.Oba mají nějaké tajemství,a to by je mělo sblížit dohromady.A Jeremy?Ten bude pořád u Bonnie,myslím že u těch se taky něco vyvine.

Q5: Entertainment Weekly - Jak to vidíš s Caroline, Mattem a Tylerem?
Michael Trevino: Bude to ještě velmi zajímavé. Caroline se bude snažit pomoci Tylerovi a Matt bude žárlit.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.