Dlovenský dabing-INFO

4. listopadu 2010 v 7:26 | Lia
Elenu bude dabovat slovenská herečka Zuzana Porubjaková. Její hlas jste již mohli slyšet ve velmi známých seriálech, jako  třeba Hrdinové (Heroes), kde dabovala postavu Claire Bennet (Hayden Panettiere). Dále to byl známý seriál Čarodějky (Charmed) kde dabovala jednu ze sester, a to Paige Mathews (Rose McGowan). V této videoukázce dabuje Claire, můžete ji slyšet v čase 4:40.

Stefana bude dabovat Michal Hallon. Jeho hlas jste mohli slyšet v mnoha seriálech i filmech. Z filmů je to Pán prstenů: Dvě věže, kde daboval Froda Bagginse (Elijah Wood) dále film Transformers, kde daboval Sama Witwicky (Shia LaBeouf). Ze seriálů je to například Summerland, kde daboval Camerona Bale (Zac Efron), Kyle XY kde daboval hlavní postavu Kylea (Matt Dallas) a mnoho dalších.

Damona bude dabovat Roman Ferienčík. Daboval mnoho seriálů a filmů. Ze seriálů je to Gossip Girl, kde daboval Chucka Basse (Ed Westwick), Prison Break kde daboval Lincolna Burrowse (Marshall Allman), Kyle XY kde daboval Declana McDonougha (Chris Oliver). Z filmů jsou to Kokosy na sněhu kde daboval Sanka Coffeho (Doug E. Doug), Rande měsíce kde daboval Jorge (Efren Ramirez) a mnoho dalších.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.